Free Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Rýchle hľadanie

Naša ponuka
Kto je online
Máme online 2 hostí 
Ponúknite nám
Zdieľaj stránku
Home Zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s klenbovou pivnicou, záhradou, prístreškom na parkovanie a hospodárskou budovou priamo v historickom centre Svätého Jura - na predaj

Zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s klenbovou pivnicou, záhradou, prístreškom na parkovanie a hospodárskou budovou priamo v historickom centre Svätého Jura - na predaj

Ref : 335

 

Adresa :

Prostredná,
Svätý Jur

Výhody

  • Blízko centra
  • Atraktívna lokalita
  • Blízko obchodu
  • Miesto na parkovanie
Cena : 245 000 €
Mesačné náklady : 200 €
Mesačné náklady : Konzultujte s nami

Popis :

Vynikajúci

Rozloha : 193 m²
Pozemok : 578 m²
Izby : 5
Poschodie : 1
Kúpelňa : 1
Toaleta : 1

Typ ohrevu vody : Plynové
Druh kúrenia : Plynové

 

Rodinný dom sa nachádza priamo na námestí v historickom centre mesta Svätý Jur na Prostrednej ulici.

Základná klenbová, prevažne kamenná časť domu s vínnou pivnicou (42,5 m2) bola postavená v r. 1780, pričom k tejto časti bola zo strany ulice v roku 1997 pristavená tehlová prístavba, ktorá zahŕňala zároveň aj rekonštrukciu strechy.

Celková dispozícia domu pozostáva z verandy, vstupnej chodby, dvoch izieb, komory, vstupu do samostatnej kuchyne prechodnej do obývacej izby, kúpeľne a priestrannej spálne, do ktorej je taktiež druhý praktický vstup do kúpeľne (viď. pôdorys na fotografiách).

Obytná plocha bytu je 151 m2 + 42,5 m2 pivnica.

Dom postupne prešiel celkovou rekonštrukciou prebiehajúcou v rokoch 2014 – 2019. Rekonštrukcia zahŕňa celkovú výmenu elektrických rozvodov, rozvodov vody a kúrenia, ako aj výmenu plynového kotla,ktorý zabezpečuje kúrenie a elektrického bojleru na ohrev TUV, nové podlahy a omietky, novú kúpeľňu a kuchyňu. Okná zostali v pôvodnej kamennej časti drevené, s tým, že prešli kompletnou renováciou a pretesnením, v kúpeľni, práčovni a kuchyni sú všetky okná plastové. Vchodové dvere sú zateplené a taktiež plastové.

K domu prislúcha prístrešok na parkovanie pre dve autá (40 m2), nachádzajúci sa na pozemku v osobnom vlastníctve, hospodárska budova (24 m2) taktiež stojaca na pozemku v osobnom vlastníctve, uzatvorená záhrada ležiaca na spoločnom pozemku so spoluvlastníckym podielom, ako aj ostatné plochy vrátane vstupu do vnútorného areálu domov taktiež v spoluvlastníckom podiele spolu o veľkosti podielu 1/2 (340 m2). V spoločnom dvore sa celkovo nachádzajú 3 domy.

Podkrovie domu spolu so strechou je v osobnom vlastníctve, čo v prípade záujmu umožňuje jeho bezproblémové zobytnenie.

Vstup do areálu je zabezpečený posuvnou bránou na diaľkové ovládanie.

Celková plocha pozemku prislúchajúceho k domu je 578 m2.

Dom sa predáva so zariadením (okrem sedačky. detského zariadenia, skrinky pod umývadlom a pianina).

Celkové mesačné náklady pri obsadení troma osobami sú 200 eur.

Dom je možné využiť aj na podnikateľské účely, a to vytvorením samostatného vstupu z námestia, ktorý tam voľakedy aj bol, alebo je možné pokračovať v prenájme vínnej pivnice pod domom, ktorá sa prenajíma lokálnemu vinárovi počas vinárskych podujatí vo Svätom Jure.

Občianska vybavenosť: do 5 min. pešo je zdravotné stredisko a lekáreň, pošta, mäsiar, papiernictvo, mestský úrad, škôlka, bankomat, zastávka SAD, do 10 min. pešo je Terno, do 15 min. základná škola.

Kontakt: Denis Romanov 0914 216 476

Geolokácia nehnuteľnosti :

Zaujímá vás táto nehnuteľnosť? Zanechajte správu

[ Späť ]

TOP ponuky
Montované domy podľa vlastných predstáv
Podrobnosti
Cena : 66 000 €
Veľkosť obývacieho priestoru : 57 m²

Výhody : Miesto na parkovanie, Terasa
Podrobnosti