Free Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Rýchle hľadanie

Naša ponuka
Kto je online
Máme online 1 hosťa 
Ponúknite nám
Zdieľaj stránku
Home Slnečný 4izbový byt s parkovacím miestom a garážou na predaj - Svätý Jur

Slnečný 4izbový byt s parkovacím miestom a garážou na predaj - Svätý Jur

Ref : 333

 

Adresa :

Pezinské Záhumenice,
Svätý Jur

Výhody

  • Atraktívna lokalita
  • Miesto na parkovanie
  • Balkón
Cena : 195 000 €
Mesačné náklady : Konzultujte s nami
Mesačné náklady : Konzultujte s nami

Popis :

Vynikajúci

Rozloha : 115 m²

Izby : 4
Poschodie : 1
Kúpelňa : 1
Toaleta : 1

Typ ohrevu vody : Plynové
Druh kúrenia : Plynové

 

Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí (2,5m). v bytovom dome pozostávajúcom len zo 6tich bytov situovanom v príjemnej a tichej časti Svätého Jura na ul. Pezinské Záhumenice. 

Bytový dom bol skolaudovaný v r.1977 a je postavený z panelu, v roku 2009-2010 bol zateplený, v r.2016 zrekonštruovaná celá strecha a v r.2018 boli kompletne menené stupačky v jednotlivých bytoch vrátane odstránenia azbestových rúr. Následne boli vymaľované spoločné priestory, schodište a zábradlia, na ktorých boli menené aj drevené madlá.

Areál v ktorom sa bytový dom nachádza je uzavretý a zabezpečený posuvnou bránou ovládateľnou elektrickým vrátnikom z jednotlivých bytov ako aj diaľkovým ovládaním. Priamo pri vstupe do domu je vyhradené 1 parkovacie miesto, ktoré prislúcha k bytu.  V okolí domu je taktiež oddychová časť s trávnikom a závlahovým systémom o ktorú sa pravidelne stará záhradník. Zostávajúcu časť okolitého areálu tvoria garáže. Dvor je osvetlený.

Byt pozostáva z priestrannej predsiene, z obývacej izby s prechodom do spálne s balkónom orientovaným do dvora, pracovne, veľkej detskej izby, kuchyne s novou kuchynskou linkou a spotrebičmi, kúpeľne so sprchovým kútom, samostatného WC a komory.

V byte sú 2 balkóny o rozmeroch 6m x 1,3m smer na ulicu a 3,5m x 0,80m smer do dvora.

Byt prešiel v r.2010 rekonštrukciou kde bola upravená dispozícia bytu, zrekonštruovaná bola kúpelňa, wc, chodba a kuchyňa vrátane rozvodov elektriny, vody, odpadu pričom bol taktiež celý vystierkovaný,  v r. 2004 boli menené kompletne plastové okná.

Ostatné vybavenie: bezpečnostné dvere, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy, internet a káblová televízia.

Byt sa predáva čiastočne zariadený alebo podľa dohody.

Vykurovanie je zabezpečené vlastným plynovým kotlom umiestneným v pivnici priamo pod bytom, ktorá prislúcha taktiež k bytu.

Orientácia je na V a Z.

Celková plocha bytu je 101m2 + veľké pivničné priestory o rozlohe 14,8m2 (2x pivnica)

Celkové mesačné náklady pri 3 osobách sú 200 Eur/M

K bytu prislúcha 2x pivnica, 1x vyhradené parkovacie miesto a spoluvlastnícky podiel na pozemkoch a spoločných priestoroch.

Garáž nieje zarátaná v cene bytu. V prípade záujmu si je možné garáž dokúpiť alebo si ju  prenajať na 1 rok s možnosťou následného odkupu. Garáž stojí na samostatnej parcele, ktorá je v osobnom vlastníctve na samostatnom L.V. Má 18m2 je z panelu, neporušená a s vlastným elektrickým napájaním.

Občianska vybavenosť: výborná dostupnosť do BA integrovanou dopravou (autobus aj vlak 7min), škôlka (2min) detské ihrisko (5min), supermarket Terno s lekárňou a bankomatom (5min), zdravotné stredisko (4min), Pošta (6min).

Kontakt: Denis Romanov 0914 216 476
Geolokácia nehnuteľnosti :

Zaujímá vás táto nehnuteľnosť? Zanechajte správu

[ Späť ]

TOP ponuky